Користувачів: 0

Останні події

Головна » Статті » Мої статті

Ми - бронзові призери обласних змагань зі стрітболу

15 березня 2014 року в м. Миколаєві відбулися фінальні змагання з баскетболу 3х3, де брали участь учениці Трихатської школи: Серьогіна Олександра, Кондратьєва Алла, Цибко Вікторія і Пташкограй Надія , які представляли Миколаївський район. Наші дівчата були наймолодшими серед учасників, але навіть це не завадило їм показати чудовий результат. Вони стали бронзовими призерами ІІ етапу Всеукраїнських змагань зі стрітболу, серед семи кращих команд області. Впевнено здолавши своїх суперників з Вознесенська, Березанки та Первомайська, наші спортсменки отримали реальну можливість втрутитися в розподіл призових місць. У гострій боротьбі пройшли ігри з господарями майданчика – цьогорічним переможцями змагань, командою Ленінського району міста Миколаєва. І хоча вихованки нашої школи поступилися більш досвідченим суперникам, але в цілому отримали схвальну оцінку своєї гри з боку фахівців обласної федерації баскетболу, грамоту Миколаївського обласного управління з питань фізичної культури та спорту за III місце в змаганнях. Успіх команди по праву розділяє і їхній тренер – Сергій Дмитрович Головко.